fbpx

Wymiana dokumentów

Klienci powierzający nam księgowość mogą korzystać z elektronicznej wymiany dokumentów udostępnionej przez SaldeoSmart dzięki czemu oszczędzają cenny czas.

Jak to wygląda?

1. Skanujesz dokumenty, robisz zdjęcia albo otrzymałeś dokument w formie elektronicznej.

2. Korzystasz z najwygodniejszego dla Ciebie rozwiązania, możesz
– wysłać dokumenty jako załączniki na dedykowanego maila przypisanego do Twojego konta
– dodać dokumenty przez aplikację mobilną
– dodać dokumenty przez stronę internetową

3. Dzięki OCR program odczytuje dokumenty, co znacznie niweluje ryzyko pomyłki przy wprowadzaniu dokumentów, następnie my weryfikujemy poprawność odczytu.

4. To już wszystkie kroki. Dzięki SaldeoSmart masz bezpieczny dostęp do swoich dokumentów online. W każdej chwili i z każdego miejsca na świecie, dla tego masz niewątpliwie lepszą kontrolę nad firmą.

Korzyści dla Ciebie:

  • nie musisz nas odwiedzać w celu dostarczenia dokumentów, dzięki czemu masz więcej czasu na prowadzenie swojego biznesu,
  • możesz zrezygnować z papierowego przepływu dokumentów i zastąpić je obiegiem elektronicznym,
  • zawsze możesz podejrzeć swoje dokumenty.

Wystawianie faktur

Z nami nie będziesz już potrzebował dodatkowego programu do fakturowania, dostaniesz go od nas. Za darmo dostajesz sprawdzony i bezpieczny program online.

Nie będziesz musiał dostarczać do nas wystawianych przez siebie faktur – dzięki integracji z naszym programem księgowym faktury trafią do nas same.

Dzięki tym rozwiązaniom klienci powierzający nam księgowość mają więcej czasu na prowadzenie swojej firmy, a także pewność poprawności rozliczeń dzięki użyciu nowoczesnych rozwiązań.

Rozwiązania, które wykorzystują proces zdalnej komunikacji, zyskują coraz więcej zwolenników. Nic w tym dziwnego –elektroniczna wymiana dokumentów nie tylko pozwala znacznie zaoszczędzić czas, lecz także, ze względu na fakt, że takie pliki często istnieją tylko w wersji cyfrowej, jest bardzo korzystna dla środowiska. Nowoczesna księgowość to jednak przede wszystkim wygoda – w naszym biurze proponujemy Państwu rozliczanie faktur w szybki i sprawny sposób, bez wychodzenia z domu.

Siedziba naszego biura rachunkowego mieści się w Suwałkach, ale do skorzystania z usług zdalnych zapraszamy Klientów z całej Polski – jest to możliwe dzięki udostępnianym przez nas narzędziom IT.