fbpx

Wymiana dokumentów

Klienci powierzający nam księgowość mogą korzystać z elektronicznej wymiany dokumentów udostępnionej przez SaldeoSmart dzięki czemu oszczędzają cenny czas.

Jak to wygląda?

1. Skanujesz dokumenty, robisz zdjęcia albo otrzymałeś dokument w formie elektronicznej.

2. Korzystasz z najwygodniejszego dla Ciebie rozwiązania, możesz
– wysłać dokumenty jako załączniki na dedykowanego maila przypisanego do Twojego konta
– dodać dokumenty przez aplikację mobilną
– dodać dokumenty przez stronę internetową

3. Dzięki OCR program odczytuje dokumenty, co niweluje ryzyko pomyłki przy wprowadzaniu dokumentów, następnie my weryfikujemy poprawność odczytu.

4. To już wszystkie kroki. Dzięki SaldeoSmart masz bezpieczny dostęp do swoich dokumentów online. W każdej chwili i z każdego miejsca na świecie, dla tego masz niewątpliwie lepszą kontrolę nad firmą.

Nie musisz nas odwiedzać w celu dostarczenia dokumentów, dzięki czemu masz więcej czasu na prowadzenie swojego biznesu.

Wystawianie faktur

Z nami nie będziesz już potrzebował dodatkowego programu do fakturowania, dostaniesz go od nas. Za darmo dostajesz sprawdzony i bezpieczny program online – Comarch ERP XT.

Nie będziesz musiał dostarczać do nas wystawianych przez siebie faktur – dzięki integracji z naszym programem księgowym faktury trafią do nas same.

Dzięki tym rozwiązaniom klienci powierzający nam księgowość mają więcej czasu na prowadzenie swojej firmy, a także pewność poprawności rozliczeń dzięki użyciu nowoczesnych rozwiązań.

AGBiuro | tel.: 737167868 | e-mail: kontakt@agbiuro.com.pl | ul.: Wawrzyńca Gałaja 106, 16-400 Suwałki | NIP: 8442363399
Weź podatki i ZUS za rogiBądź na bieżąco ze zmianami

Polub naszą stronę na facebooku i otrzymuj aktualną wiedzę o podatkach, składkach i kolejnych tarczach antykryzysowych.

https://www.facebook.com/agbiuro